pzzeid@gmail.com

Warsztaty, warsztaty i podziękowania

Sekcja Jeży Pigmejskich

Warsztaty, warsztaty i podziękowania

Ostatnie miesiące to bardzo pracowity czas, szczególnie dla naszej koleżanki Joasi. Bardzo dziękujemy za duże zaangażowanie i uświadamianie dzieciom, że zwierzęta nie są zabawkami.

Będąc przy podziękowaniach, bardzo dziękujemy również tym z Was, którzy wspierają nasze Stowarzyszenia, bądź poprzez darowizny w różnej formie, przelewy, rzeczy, wsparcie transportem.
Warsztaty dla dzieci, które odbyły się w okresie czerwiec-sierpień 2019

PROWADZĄCA JOANNA K.

01.06.2019

Przedszkole nr 337 w Warszawie. Prelekcje przeprowadzono w 4 grupach przedszkolaków. Było zabawnie, ciekawo i wesoło. Dzieci były bardzo podekscytowane . Padało dużo pytań o życiu jeży, pomocy gdy są chore. Każda grupa dostała komplet kolorowanek oraz naklejki. Przedszkole w ramach podziękowania za przeprowadzone prelekcje zakupiło za kwotę 400,00zł niezbędne art. dla jeży.
Zostały one wysłane do Fundacji „Przytul Jeża” z Legnicy.

21.06.2019

Przedszkole „Kuźnia Talentów” w Jabłonnie. Grupa Iskierek /4 latki/ była pod ogromnym wrażeniem jeżyków. Dzieci miały możliwość sprawdzić jak się zachowują się jeże gdy są niezadowolone bądź czują niebezpieczeństwo. Wszystkie dzieci dostały kolorowanki z jeżykami i ciekawe informacje na ich temat.

PROWADZĄCA SYLWIA FP

Lipiec i sierpień to seria spotkań z dziećmi z Klubu Spółdzielczego Wanacja w Starachowicach z okazji „Lato w Mieście”. Spotkania podzielone zostały tematycznie. Były Wyścigi Ślimaków z rewelacyjnym dopingowaniem zawodników przez dzieci, było spotkanie z jeżem. Dzieci poznały budowę ślimaka oraz jeża. Dowiedziały się ciekawych informacji na temat ochrony zwierząt oraz jak wspólnie z rodzicami, w sposób odpowiedzialny, wybrać domowego pupila.
Było wspólne czytanie opowiadania o Wielkim Wyścigu Ślimaków.
Podczas warsztatów edukacyjnych, uczestnicy mieli szansę wygrać pamiątkowe śliczne kolorowe kotyliony.