Wrzosowa 79 27-200 Starachowice, Polska
stowarzyszenie.jezafrykanski@gmail.com

Sekcja Jeży Pigmejskich

African Pygmy Hedgehogs Show „Reactivation 2021”

Nie masz pojemnika Wystawowego, żaden problem 🙂 wystarczy, że wraz z kartą nam to zgłosisz

II Wirtualna Wystawa

Dziękujemy, że jesteście z nami. Zobacz wyniki II Wirtualnej wystawy Pigmejskich Jeży Afrykańskich

Samiec, samica roku 2020

W tym wyjątkowym, trudnym roku, tym bardziej doceniamy pracę naszych członków

Wyniki 2020

W tym wyjątkowym i dziwnym czasie, dla większości z nas trudnym, jako miły akcent na pożegnanie wakacji wcześniejszy RANKING HODOWCY I HODOWLI 2020 roku.

I Wirtualna Wystawa Pigmejskich Jeży Afrykańskich PZZEiD 2020

1. ZGŁOSZENIA
Wyłącznie przez platformę www.jezpigmejski.zwierzomania.edu.pl
Maksymalna liczba zgłoszonych jeży z danej hodowli – 5

warsztaty z jeżami

Warsztaty dla dzieci w marcu

Nasza koleżanka Justyna Zwierzyna w marcu miała przyjemność pracować z dziećmi w dwóch instytucjach

Wyniki Wystaw 2020

Wyniki wystawowe 2020. Zarówno wyniki wchodzące w rankingi, jak również dodatkowe tytuły. Gratulujemy i dziękujemy za udział w Wystawach.

Zgłoszenie jeża Lublin Wystawa

II Wystawa Jeży Pigmejskich Zarejestrowanych „ZOOPARK” Lublin w dniu 22.02.2020

II Wystawa Jeży Pigmejskich Zarejestrowanych „ZOOPARK” Lublin w dniu 22.02.2020 ZGŁOSZENIE JEŻA

Prelekcje pod tytułem szanujemy zwierzęta

Zajęcia przeprowadzone zostały w jednej ze szkół podstawowych w klasach 2 i 3. Dzieci poznały budowę jeża, zadawały mnóstwo pytań. Każdy uczestnik miał okazję pogłaskać jeżyka.

Samiec i samica 2019 roku

Serdecznie gratuluję.
Zdobywcy tytułów otrzymują certyfikat potwierdzający osiągnięcia oraz statuetkę.